Početna / Program predškole u Ivančici

Program predškole u Ivančici

30.11.2020.

Program predškole u Ivančici

Svakog tjedna po dva puta, u područnom objektu „Ivančica“ skuplja se vesela ekipa predškolaca. Listopad smo iskoristili za međusobno upoznavanje kao i za upoznavanje prostora vrtića. Volimo provoditi vrijeme u igri, no isto tako rado sudjelujemo u svim aktivnostima koje su nam pripremljene. Istraživali smo jesenske plodove, upoznali se s likovnom tehnikom tempera, izradili semafor ponašanja i još puno, puno toga. U studenom smo postali pravi mali predškolci. Usvojili smo pravila ponašanja u predškoli, brinemo o svojim stvarima i igračkama u vrtiću. Volimo rješavati radne listiće i slušati priče. Iako nas je malo, veselimo se svakom ponovnom susretu i svemu što nas čeka u predškoli.