Početna / Proljeće kuca na vrata

Proljeće kuca na vrata

21.3.2022.

Proljeće kuca na vrata

Ožujak nam daje znak..

Proljeće već kuca na naša vrata..

Proteklih tjedana razne aktivnosti u vrtiću smo provodili.

Povodom Dana očeva, Sv. Josipa, razgovarali smo o ulozi oca u obitelji, kako volimo provoditi vrijeme s ocem i u čemu je naš tata najbolji.

U svakodnevnoj slobodnoj igri uveli smo društvene igre – šah, mlin, „Uno“ i „Crni Petar“ koje su djeci postale glavni izvor zabave. Igranje društvenih igara ima jak utjecaj na socio-emocionalne vještine. To su vještine koje nam pomažu da komuniciramo jedni s drugima, razumijemo i upravljamo svojim osjećajima, osjećamo i pokazujemo empatiju prema drugima te donosimo odgovorne odluke. Uz sve navedeno cilj ovakvih igara ostaje jedan, a to je prije svega i cilj svih Bambića – dobro se zabaviti.

Pogledajte našu fotogaleriju!