Početna / Prvi dani u Dječjem vrtiću “Potočić”

Prvi dani u Dječjem vrtiću “Potočić”

20.9.2019.

Prvi dani u Dječjem vrtiću “Potočić”

Dječji vrtić „Potočić“ ove pedagoške godine krenuo je s radom upotpunjen proširenim prostorom i bogatiji za još jednu mlađu odgojno-obrazovnu skupinu za djecu u dobi od 2 do 4 godine. Tako je već s prvim danima rujna bilo vrlo živo, aktivno i pomalo plačljivo. Odgojiteljice, djeca i roditelji postupno su se adaptirali i upoznali te sada možemo reći da svakog dana vlada vedra i vesela atmosfera. Kako bi upoznao novu djecu, roditelje i odgojiteljice, prve dane nas je posjetio i načelnik Mario Hudić koji se odmah uključio u igru s djecom. Odgojiteljice i djeca, budući da sada u vrtiću funkcioniraju dvije skupine, zajedno su osmislili nazive skupina „Lavići“ i „Leptirići“ kako bi se međusobno mogli lakše prepoznati.