Početna / Prvi znaci proljeća

Prvi znaci proljeća

12.3.2019.

Prvi znaci proljeća

Iako proljeće kalendarski još nije stiglo, svoje tragove već je ostavilo u Iskrici.

Nakon šetnje i posjeta parku s ciljem dinamičnog kretanja svih dijelova tijela, djeca su što verbalno što likovno iskazala svoj doživljaj uočenog i zapaženog. Bogatu spoznaju i iskustvo raznovrsnog promatranja u prirodi prenijeli su na uređivanje sobe dnevnog boravka i popratnih prostorija (prozori, panoi, zidovi…) simbolima i znacima proljeća.

„Prvi znaci proljeća…“

P.F.: „Cvjetovi i sunce“

A.S.: „Miris cvijeća“

J.T.: „Idemo na piknik“

T.Đ.: „Sunčan dan“

M.A.: „Jako sunce“

E.H.: „Puno šetamo“

T.F.: „Raste nekaj na drvu“

P.F.: „Trava je zelena bez leda i snijega“

A.P.: „Puno se vani igramo“

V.Š.: „VIdla sam bubamaru i pčela mi je letela pokraj uha“