Početna / Rujan u Sovicama

Rujan u Sovicama

4.10.2022.

Rujan u Sovicama

Sovice  su se u mjesecu rujnu prilagođavale i istraživale novi prostor te upoznavale nove prijatelje. U sobi dnevnog boravka nalazi se mnogo igračaka i poticaja koji su se svidjeli djeci. Kako bi im prostor bio što zanimljiviji, svaki dio sobe osmišljen je za neku vrstu aktivnosti pa tako imamo kutić građenja, kutić s bebama, kutić za čitanje, kutić sa stolno-manipulativnim didaktičkim igrama, kuhinju s prilagođenim posuđem, voćem i povrćem…

Većinu vremena proveli smo u slobodnoj simboličkoj igri.  Uživali smo u plesu i pjesmi, međusobno smo se upoznavali i zabavljali. Osim igre, naše Sovice izradile su  svoje prve crteže i likovne radove što ih je posebno razveselilo.

 

Više o našim prvim vrtićkim danima pogledajte u našoj fotogaleriji.