Početna / Siječanj u Pčelicama

Siječanj u Pčelicama

5.2.2024.

Siječanj u Pčelicama

Siječanj nam je u Pčelicama doslovno preletio. Toliko posla, a toliko malo vremena, zato primite naše isprike jer vam se dugo nismo javili. Naime, pao nam je snijeg i to nas je odmah sve bacilo u jedan čaroban, hladan i bijeli svijet koji nas je sve dublje i dublje vukao u istraživačke pohode.

Istraživali smo polarne životinje, zimsko vrijeme zahvaljujući  kojem ti se smrznu uši ne znaš li na sebe staviti toplu kapu. Svijet bijelih pahulja koje se vrte u letu, u svijet snjegovića. Samo da znate, vježbali smo i sami staviti tople kape da nas štite od hladnoće i na to smo jako ponosni.

Ako smo nešto i zaboravili spomenuti, zavirite u našu galeriju fotografija i budite uvjereni da nam je bilo super zabavno i poučno.