Početna / Sovice i Mali zečići posjetili su stomatološku ordinaciju!

Sovice i Mali zečići posjetili su stomatološku ordinaciju!

5.1.2024.

Sovice i Mali zečići posjetili su stomatološku ordinaciju!

S ciljem podizanja svijesti o važnosti brige o zdravlju zubi od najranije dobi posjetili smo stomatološku ordinaciju  te ljubaznu doktoricu  stomatologije  Anu i medicinsku sestru Anu-Mariju.

Kroz druženje i igru na edukativan način, djeci je ukazala na važnost redovite higijene zubi i posjeta zubaru. Na ovaj način se želi usaditi svijest o važnosti vođenja redovite oralne higijene i osloboditi ih se eventualnog straha od odlaska zubaru. Djeca su se na ovaj način kroz igru zabavila te su nekima uspješno pregledani zubi, bez suza. Kao nagradu su dobili poklon paket kako bi kod svoje kuće uz roditelje mogli provoditi adekvatnu oralnu higijenu.