Početna / Sovice u maškarama

Sovice u maškarama

22.2.2023.

Sovice u maškarama

Danas je fašnik, veseli dan,

Dajte nam nešto, idemo van.

Vesele tu smo maškare mi, pjevajte s nama zajedno svi!

 

Upravo u ovom tonu Sovice su provele ovogodišnji pokladni utorak. Od ranog su jutra u naš vrtić stizale najmaštovitije maske, od nježnih princeza, preko hrabrih superjunaka i vitezova, sve do slatkih plišanih slonića, mačkica… Našao se tu i koji čuvar reda, jedan striček policajac sa simpatičnim brčićima i bradom, a zalutao nam je i jedan Malac iz crtića. Plesali smo, pjevali i zabavljali se doslovno cijeli dan, a zajedno sa svojim kompićima iz Malog zeke prošetali smo mjestom i donijeli osmijehe na lica sumještana. Usput smo se častili sa slatkišima koje smo dobili od dobrih stričeka i teta, i na tome svima veliko hvala. Krafne su bile savršen završetak ovog veselog, maškaranog dana.