Početna / Sunce i ljeto

Sunce i ljeto

14.6.2019.

Sunce i ljeto

Sunce nam je sve ukrasilo i  sve nas od svakodnevice spasilo! Bazen, voda, lopatica, kantica i kod nas je prava idilica! Svašta smo uspjeli proizvesti! Vodu smo u tačkama pokušali prevesti i blatnjave lokvice spremiti! Što da Vam kažemo, pa sve nam je za rukom pošlo, možda je malo i u krivom smjeru o’šlo! Ali mi smo sunce i vodu dobro spojili i zaštitnu kremu od toga nismo odvojili jer kod nas u Goli pametne glave po vrtiću šeću, to nek’ nam je svima na sreću! U sobi našoj puno se nismo zadržavali, neke šlape smo napravili i krokodila u rijeku stavili, da se ne bismo poslije žalili! Zaštitnika svoje općine smo proslavili i dragom Bogu zahvalili što toliko dobra imamo pa širokoga srca sve primamo! I napokon smo zajedničku fotku napravili i šećer na kraju tjedna s time stavili! Pa sad pogledajte koliko ljepote ovdje ima, onda jasno da ovdje vlada ugodna klima!