Početna / Svibanj u Sovicama

Svibanj u Sovicama

29.5.2023.

Svibanj u Sovicama

Naše su Sovice jedva dočekale proljeće i prve tople sunčane zrake koje nas sve više vuku van, u parkove i na igrališta. Svibanj nam je bio vrlo zanimljiv i aktivan, ispunjen raznim fora aktivnostima i događajima. Prigodno smo obilježili Majčin dan i izmamili osmijehe i suze radosnice našim dragim mamama, posjetili smo DVD Gola koji su nas lijepo ugostili i pokazali nam kako je to na bar jedan dan biti vatrogasac. Prepoznavali smo i imenovali boje u šarenom svijetu koji nas okružuje, mnogo smo se igrali i zabavljali (onako usput). Kad smo već spomenuli šareni svijet, na zaboravimo našeg stričeka Ivicu koji nas je još jednom zabavio sa svojom novom predstavom. Sudjelovali smo i u humanitarnoj akciji prikupljanja igračaka za KBC Rebro.  Sve ovo i mnogo više vidjet ćete zavirite li u našu galeriju.