Početna / Tajne starog muzeja

Tajne starog muzeja

2.2.2021.

Tajne starog muzeja

Psssst… Dođi, popnimo se na bakin tavan! Tamo se sakriva tajna koju ti želim pokazati!

Bambići u Noći muzeja 2021.

„Ono što je prijašnjim naraštajima bilo sveto,

to ostaje i za nas sveto i veliko”

papa Benedikt XVI

Razvijanje ponosa na osobni identitet, baštinu i njene vrijednosti te mogućnost aktivnog participiranja u očuvanju materijalne i nematerijalne baštine, dio je postavljenih i reliziranih zadaća koje su uz suradnju s roditeljima i djecom provedene kroz niz aktivnosti u vrtiću i obiteljskom domu.

U noći muzeja 2021., u organizaciji Muzeja grada Koprivnice, aktivno je ove godine participirao i Vrtić Bambi Ždala.

Tajne starih tavana „preko noći“ postale su pravi „hit“. No, bez suradnje bez roditelja, djedova i baka ovo zaista ne bi bilo moguće ostvariti. Video uratci, brojne fotografije starih, nekad uporabnih, a danas zaboravljenih predmeta, postali su izvor iznenađenja ali i učenja za svako dijete.

Za video link sa stranica Muzeja grada Koprivnice kliknite ovdje.

Iz albuma brojnih fotografija i videa izdvajamo tek nekoliko, radujući se novom putovanju kroz vrijeme s Muzejom grada Koprivnice!

Do tada… Psssst… dođi, popnimo se na bakin tavan! Tamo se sakriva tajna koju ti želim pokazati!