Početna / Tjedan u znaku očeva

Tjedan u znaku očeva

2.4.2019.

Tjedan u znaku očeva

Ovaj smo tjedan posvetili našim tatama. Ugostili smo tatu Jadanovića i tatu Dlaku.

U četvrtak, 21.3.2019., u skupinu je došao gospodin Dražen Jadanović koji nam je predstavio i upoznao nas sa zanimanjem stolar. Djeca su saznala što sve radi stolar, upoznala alate kojima se koristi te su mogli isprobati kako se s njima radi. Aktivno su sudjelovala zabijajući čavle, koristeći aku bušilicu, turpiju te šmirglajući daščice od kojih ćemo napraviti igru memory.

U petak smo ugostili gospodina Dražena Dlaku koji rekreativno trenira nogomet. Tata je s djecom odradio trening u sportskoj dvorani Osnovne škole Koprivnički Bregi. Djeci je istaknuo važnost svakodnevnog i redovitog vježbanja i bavljenja sportom. Djeca inače uživaju u sportskim aktivnostima i vremenu provedenom u dvorani. Nakon razgibavanja i zagrijavanja igrali smo nogomet u čemu su dječaci, a i pojedine djevojčice uživali.

Zahvaljujemo tatama i pozivamo na daljnju suradnju.