Početna / U mjesecu travnju…

U mjesecu travnju…

3.5.2021.

U mjesecu travnju…

U mjesecu travnju u skupini Mali zeko događale su se mnoge vesele, zabavne i poučne stvari. Zajedno sa svojim prijateljima iz skupina Zvončica, Vesele rode i Zvončić sudjelovali smo u predstavi „Šareni Gustav“ uz koju smo se lijepo zabavili i nasmijali. Uz proljetno-jesensko vrijeme koje nas prati odlučili smo i mi nešto o kiši saznati. Pokusom smo istražili kako nastaje kiša i likovnim aktivnostima to i pokazali. O lastavici i rodi puno toga naučili, a rodu i njezino gnijezdo uživo vidjeli.  I brojevi su nam bili jedna od tema, za koje uvijek treba naći vremena. Naučiti ih nije teško, tu nam uvijek mogu pomoći naši prstići vješto. Brojati do 5, možda i do 10, nije laka stvar, mi smo uspjeli i to je gotova stvar.  Naše ručice bile su marljive i vrijedne što će pokazati naše fotografije.