Početna / U posjetu bratu i sestri, starim prijateljima i dobro znanoj učiteljici

U posjetu bratu i sestri, starim prijateljima i dobro znanoj učiteljici

29.3.2019.

U posjetu bratu i sestri, starim prijateljima i dobro znanoj učiteljici

Djeca Dječjeg vrtića Iskrica prijepodne su provela u veselom društvu. Posjetom 1. razredu Osnovne škole „M.P.Miškina“, osim što su ojačala prijateljstva, produbila emotivna stanja za „stare“ prijatelje iz vrtića, djeca su uz igru i zabavu (slušanje priče „Maca papučarica“, izrada papuča u paru, pjevanje s pokretom „Kad si sretan“) upoznata s prostorom škole, načinom rada te kulturom škole. Aktivnost je ujedno pridonijela opuštenoj i veseloj atmosferi što će svakako budućim školarcima, danas još vrtićarcima, olakšati proces socijalizacije, odnosno socijalni i emocionalni prelazak u novu sredinu.