Početna / Veseli tjedan u Zvončici

Veseli tjedan u Zvončici

6.5.2022.

Veseli tjedan u Zvončici

Ovaj tjedan bio je pun uzbuđenja i raznolikih aktivnosti. Prvi dan u tjednu započeli smo veselom predstavom Šarenog svijeta te se družili sa svim skupinama. Zajedno smo plesali i igrali se. Predstava nam se jako svidjela i pomno smo ju pratili te time razvijali pažnju i koncentraciju. Obilježili smo i Dan Sv. Florijana te posjetili vatrogasce. Sudjelovali smo u vodenim igrama te promatrali vatrogasna vozila i vatrogasce u svojim odjelima koje su ponosno nosili. Zahvaljujemo im na uzbudljivom danu i slatkišima kojima su nas počastili. Ostatak tjedna bili smo vrlo vrijedni te smo dane posvetili našim mamama. Izradili smo čestitke za Majčin dan te razvijali kreativnost i finu motoriku radeći obris srca temperama i otiskivanjem prstića. Pjevali smo i plesali u paru uz  pjesmicu “Čestitka majčici” i u tome vrlo uživali kao i svaki put u glazbenim aktivnostima. Gradili smo naše kućice od raznih kocki u građevnom kutiću, ali nisu to bile bilo kakve kućice, već one u kojima živimo s najdražom nam obitelji. Uživajte u maloj fotogaleriji!