Početna / Veselo Valentinovo i Tjedan kazališta u Zvončici

Veselo Valentinovo i Tjedan kazališta u Zvončici

21.2.2022.

Veselo Valentinovo i Tjedan kazališta u Zvončici
Kako bismo obilježili Valentinovo, osmislili smo razne aktivnosti kako bismo djecu upoznali s tim posebnim danom kada slavimo ljubav. U ugodnom ozračju razvijali smo pozitivna emocionalna stanja, kreativnost i motoriku. Izradili smo srca i obojali ih flomasterima, lijepili listiće i napravili valentinovski cvijet. Temperom smo izradili obris srca i nastala su prava mala umjetnička djela. Upoznali smo i žapca u slikovnici “Zaljubljeni žabac” i pomno slušali priču o njemu i njegovim avanturama.
A proteklog tjedna u goste nam je stigao Šareni svijet s veselom predstavom “Pripremimo dar za pet: cvijeće, tortu ili med”. Djeca su prvi puta gledala predstavu i u tome uživala! Plesali smo, pjevali i družili se i s prijateljima drugih skupina. Razvijali smo vještinu slušanja i sposobnost doživljavanja scenskog djela, ali i sami glumili u našem malom kazalištu s raznim životinjama, ali i likovima iz naših slikovnica. Ovo je samo mali dio naših veselih dana pa pogledajte malu fotogaleriju! Do sljedećeg puta, veseli pozdrav šaljemo od najmanjih iz Zvončice!