Početna / Vuzmena košarica

Vuzmena košarica

2.5.2019.

Vuzmena košarica

Dana 13. travnja 2019. na Zrinskom trgu održana je već tradicionalna Vuzmena košarica u organizaciji Turističke zajednice i Dječjeg vrtića Vrapčić na kojoj su sudjelovale Podružnice „Iskrica“ Đelekovec, „Vesele rode“, „Zvončica“ i „Zvončić“ Gola. Podružnice „Iskrica“ i „Zvončić“ prijavile su se sa svojim natjecateljskim košaricama. Manifestacija Vuzmena košarica je humanitarnog karaktera te su sva sredstva prikupljena prodajom pisanica namijenjena pomoći radu Udruge Bolje sutra.  Dana 30. travnja 2019. organiziran je prijem kod župana gdje je sam župan Darko Koren primio djecu iz dječjih vrtića i osnovnih škola te im podijelio priznanja i nagrade. Podružnica „Iskrica“ Đelekovec  i „Zvončić“ Gola dobili su priznanja za sudjelovanje na desetoj po redu Vuzmenoj košarici.