Početna / Zanimanja odraslih u Zečićima

Zanimanja odraslih u Zečićima

4.3.2024.

Zanimanja odraslih u Zečićima

Ovaj tjedan Zečići su na trenutak postali liječnici, poznati slikari, vrhunski kuhari te vrijedni graditelji. Kroz priče o raznim zanatima te poticajnim razgovorom o zanimanju njihovih roditelja, ušli smo u ovotjednu temu. Bilo je tu svega što žele biti kada odrastu – od vatrogasca, pilota, vozača, frizera do učitelja i teta u vrtiću. Djeci smo kroz novooformirane centre omogućili da se pobliže upoznaju s raznim zanimanjima, da imaju osjećaj odgovornosti za druge, da razvijaju povjerenje prema medicinskom osoblju, da se upoznaju s poznatim slikarima. Učili smo i o važnosti zdrave prehrane te još mnogo zanimljivosti koje pružaju djeci bogatstvo iskustva i potiču razvoj različitih vještina i interesa. Uđite u našu galeriju i pogledajte kako nam je bilo.