Početna / Zaroni u avanturu smijeha, istraživanja i prijateljstva

Zaroni u avanturu smijeha, istraživanja i prijateljstva

15.3.2024.

Zaroni u avanturu smijeha, istraživanja i prijateljstva
Zaista ovdje žive umjetnici mali, koji žive od avanture, smijeha i igre, veselo i bez brige. Bogatstvo prirode koja nas okružuje, pruža nam mogućnosti razne i glavice male nisu nikad prazne. U njima radi nekoliko motora, koje pokreće dječja mašta, koja može svašta. Vrijeme nam je ovaj tjedan kreiralo aktivnosti, pa smo veliki naglasak stavili na one na vani i unutra nešto novo unijeli pa vidi i stani. Dok uđeš u hodnik naš, pogled desno baci i vidi što ga krasi. Jedan mali lego land u senzornom centru sad je našao mjesta i eto novi tjedan i neka druga cesta pred nama stoji, ali ova grupa toga se ne boji.