Početna / Završna svečanost i odlazak Zvončica na izlet

Završna svečanost i odlazak Zvončica na izlet

1.7.2021.

Završna svečanost i odlazak Zvončica na izlet

I ova pedagoška godina približila se kraju pa smo tako za naše mališane uz pomoć naših roditelja organizirali završnu svečanost njima u čast. Nakon prikaza prezentacije fotografija aktivnosti tijekom godine i dodjele poklona mališanima, nastavili smo druženje na terasi našeg vrtića.

Isto tako, djeca naše skupine zajedno sa svojim roditeljima i odgojiteljicama posjetila su bazene Cerine.  Kupanje na bazenima bilo je zabavno i kvalitetno provedeno vrijeme u zajedničkoj zabavi i druženju. Nakon kupanja posjetili smo restoran Štagelj gdje smo imali organizirani ručak. Objekt prilagođen djeci ponudio im je još malo zabave aktivnostima na spravama parka.

Pomalo umorni, vratili smo se kući na zasluženi popodnevni odmor, koji su mališani već započeli u autobusu.

Djelić atmosfere ovih događanja možete vidjeti u galeriji fotografija.