Početna / Završna svečanost i zajednički izlet Zečića i Sovica

Završna svečanost i zajednički izlet Zečića i Sovica

29.6.2022.

Završna svečanost i zajednički izlet Zečića i Sovica

Završna svečanost svih odgojnih skupina održala se 10. lipnja u sportskoj dvorani Osnovne škola Gola prigodnim programom koji su pripremile odgojne skupine. Zahvaljujemo se svim našim roditeljima, sudionicima i svima koji su uveličali ovu našu prvu veliku završnu svečanost.

Mališani iz skupine Mali zeko zajedno s prijateljima iz skupine Sovice posjetili su Jastrebov vrh u Bakovčicama. Zajedno s roditeljima razgledali smo imanje i upoznali se sa životinjama. Djeca su uživala trčeći po prekrasnoj velikoj livadi, ljuljali se na ljuljačkama te istraživanjem otkrivali blagodati ovog imanja. Zahvaljujemo se domaćinima koji su nas lijepo i toplo ugostili.