Početna / Završna svečanost – skupina Bubamare

Završna svečanost – skupina Bubamare

12.6.2019.

Završna svečanost – skupina Bubamare

Kraj pedagoške godine vrtićarci našeg Vrtića „Leptirići” i „Bubamare“ obilježili su svojom završnom priredbom te mamama, tatama, djedovima, bakama, braći i sestrama te mnogim posjetiteljima pokazali sve ono što su naučili.

Iako neki imaju samo 2,5 godine, uz pomoć malo starije djece uspjeli su svladati dvije koreografije i dvije recitacije uz pokrete i tako ostaviti bez daha sve prisutne. I dječak Matej sa samo 2,5 godine otpjevao je abecedu na engleskom te dokazao da i u toj dobi djeca već mogu puno toga naučiti i upamtiti!

Nagrada za ovaj trud bilo je iznenađenje u dvorištu vrtića gdje ih je dočekao Lino koji se s njima družio i cijelo vrijeme ih zabavljao.