Početna / Želim za kućnog ljubimca jarića!

Želim za kućnog ljubimca jarića!

8.3.2024.

Želim za kućnog ljubimca jarića!

Ovog tjedna, odlučili smo iskoristiti ugodno vrijeme za šetnju do vrijedne obitelji Korošec iz Đelekovca. Tamo su nas dočekale vesele koze i maleni jarići koji su odmah na prvu osvojili naša srca i izmamili osmjehe na lice.

Tata Davor pokazao nam je kako izgleda dojenje koza i što je sve potrebno svakodnevno činiti da bi uzgoj koza ispunio željena očekivanja. To zaista nije nimalo lak zadatak, no kako saznajemo – uz kćerinu pomoć sve je lakše.  Iskrice su rado zapitkivale našu Nataliju i njezinog oca kako treba postupati s malenim jarićima, što jedu, zašto neki imaju, a drugi nemaju rogove…

Osjetili smo pravu seosku idilu s kojom se zapravo jako malo, pa čak i nikako ne susrećemo. Zahvaljujemo obitelji Korošec na suradnji i nesvakidašnjem iskustvu. Radujemo se ponovnom dolasku!