Početna / Zima ili proljeće

Zima ili proljeće

12.3.2019.

Zima ili proljeće

Zima ili proljeće,

što je?
Nama svejedno to je!
Kod nas dani aktivno traju, velike stvari kod nas se ne dešavaju!
Jutarnje tjelesno vježbanje održava našu figuru, a crtanje na podu ne smatramo kao torturu! Nepoznanica Vam nije da smo istraživači veliki, kod nas se sigurno ne biste kinetičkog pijeska zaželjeli! Špageti u boji, e pa nije šala, ta nam je ideja baš odlično pala, svašta s njima spremamo i dilema nemamo! Prijateljica naša tempera je uvijek bila dok se jednom na papuču nije priljubila! Na našem voznom parku mnogi bi nam zavidjeli, ali i s nama vratolomije pravili! Mi Vam nemamo više ništa za reći, iako Vam se ne čini, mi smo pomalo sve Veći! Kod nas se velike stvari ne dešavaju, ali se svakodnevice uljepšavaju!