Početna / Advent i Bubamare

Advent i Bubamare

22.12.2022.

Advent i Bubamare

Advent je najljepše vrijeme u godini – vrijeme zajedništva i iščekivanja Božića. U našem vrtiću su se tijekom prosinca odvijale različite aktivnosti.

Kroz razne glazbene, likovne, istraživačke i kreativne aktivnosti te kroz čitanje priča i raznu didaktiku obilježili smo vrijeme do Božića. Prvo smo se pripremali za dolazak svetog Nikole, a kasnije izrađujući ukrase za bor od raznih materijala, kao i pripremanju prostora.

Povodom blagdana svete Lucije djeca su tradicionalno posadila pšenicu, a za svoje najdraže  izradili su prigodnu čestitku. Uvježbavali smo prigodan program za zajedničku priredbu sa skupinom „ Leptirići“ i OŠ Koprivnički Ivanec.

Kako bi stvorili pravi blagdanski ugođaj svakodnevno se u SDB  mogao čuti zvuk prigodnih božićnih pjesama.

S veseljem možemo reći da je ovo najradosnije vrijeme u iščekivanju Božića.

U životu neka svima nama

Bude Isus vodič

Uz Isusa malenoga

Neka svima vama bude

Sretan Božić i uspješna

Nova godina.