Početna / Aktivnosti povodom Tjedna cjeloživotnog učenja

Aktivnosti povodom Tjedna cjeloživotnog učenja

2.10.2019.

Aktivnosti povodom Tjedna cjeloživotnog učenja

Povodom 13. Tjedna cjeloživotnog učenja danas u vrtiću organizirali smo druženje starije skupine Mišići i učenika 3. razreda Područne škole Sigetec. Na pitanje kako bismo mogli provježbati mozak djeca su imala raznolike odgovore: „Mogli bi crtati!“, „ Mogli bi učiti!“

Na ponuđene aktivnosti, djeca su pozitivno reagirala, aktivno su sudjelovala i međusobno surađivala. Neke od ponuđenih aktivnosti bile su: jesenske zagonetke, labirinti, igra: cesta slova, puzzle, magnetni konstruktori i lego kocke.

Izjave djece nakon aktivnosti:

E.P.: „Bilo je super!“

V.J.: „Sviđalo mi se što smo zajedno crtali!“

T.F.: „Sviđalo mi se što sam se družila s Majom.“

D.L.: „Sviđalo mi se kako su dečki iz škole složili napuhanca od magneta.“

H.I.: Sviđalo mi se dok sam s curama iz škole slagala puzzle.“