Početna / Bubamare i Leptirići jesen obilježili kestenijadom

Bubamare i Leptirići jesen obilježili kestenijadom

17.10.2022.

Bubamare i Leptirići jesen obilježili kestenijadom

Jesen je puna blagodati i jesenskih plodova. Kesteni su jedni od njih koje rado beremo, ali i jedemo. Kestenijada, tradicionalno svake godine, zauzima u našem vrtiću  posebno značenje te ju s radošću iščekujemo.  Ove godine druženje smo organizirali u dvorištu našeg vrtića u popodnevnim satima. Kestenijada je protekla u ugodnoj atmosferi, a opojni mirisi širili su se okolicom vrtića. Ovim putem zahvaljujemo svim roditeljima  koji su na bilo koji način sudjelovali u realizaciji ovogodišnje kesenijade, a posebice našim vrijednim očevima koji su pekli kestene te nam  omogućili ovakav način prekrasnog druženja.

Kesteni! Kesteni!

Kesteni! Vrući kesteni – po cijeli dan viče stari kestenjar.

Prolaznici zastajkuju, kupuju, griju ruke.

Kesteni rskaju, krckaju, puckaju…

Kesteni, vrući kesteni!

 Viče kestenjar do kasno u večer.