Početna / Dan hrvatskog kazališta

Dan hrvatskog kazališta

27.11.2023.

Dan hrvatskog kazališta

Koji je najbolji način za obilježavanje Dana hrvatskog kazališta? Pa pozvati kazalište u vrtić i to ni više ni manje već našeg dobro znanog prijatelja, stričeka Ivicu iz Šarenog svijeta.

Petak, 24.11. Iskrice su provele u njegovu društvu. Dok je striček  Ivica uz pomoć medvjeda, sove i miša nastojao dočarati blagodati godišnjeg doba jeseni, Iskrice su uz usredotočenost na priču te usvajanje kulturne svijesti najviše uživale u izravnom sudjelovanju u predstavi i to kroz pokret.

Oplemenjeni glazbom i pokretom te sigurni u sebe, s lakoćom su oslobodili i one najdublje emocije, a intenzitet pokreta itekako je stvarao poteškoće fotografu. Vjerujem da će naša fotogalerija i vas izazvati na ritmičko kretanje tijela.