Početna / Đir po Đelekovcu

Đir po Đelekovcu

2.6.2022.

Đir po Đelekovcu

Ususret Svjetskom danu bicikla, a u sklopu projekta „Moj Đelekovec“ najstarije Iskrice organizirale su i provele „Đir po Đelekovcu“.

Prvenstveno je cilj bio upoznati, posjetiti i osvijestiti djecu o svim važnim ustanovama, spomenicima i znamenitostima kojima se Đelekovec dići no ovog puta znatno veći doživljaj za djecu bila je sama  vožnja biciklima.

Poštujući sva propisana prometna pravila, puni adrenalina iskazali smo svoje motoričke sposobnosti, vježbali koncentraciju i orijentaciju u prostoru te se vratili znatno većeg samopouzdanja i slobodniji.

Što drugo reći  nego da nas je obuzeo osjećaj supermoći i uskoro planiramo ponoviti jer smatramo da je vožnja biciklom bitna zbog:

Vita: “da mogu napraviti špagu”

Iva: “da budemo jaki i dobri u vožnji”

Teo: “dok bumo velki da moremo ići na trke”

Antonija: “da se pokrećemo”

Šimun: “da se razvijamo”.