Početna / Dobro jutro, dobar dan

Dobro jutro, dobar dan

9.2.2024.

Dobro jutro, dobar dan

Dobro jutro, dobar dan, svatko od nas ima san. Da ti san bude duži, ti u vrtić ovaj produži! Operi obavezno svoje zube, nije da se ovdje ljube, ali zubarka Ana navratiti zna, pa baci kontrolu na zubalo naše. Ona jasno kaže “karijes sa zubima ne paše.” Ako želiš izbaciti stres, ovdje imaš i bokasačku vreću pa poželi treneru sreću – da koja desnica sa strane ne prođe pa da trener kući bez zuba dođe! Ako misliš da se je ovaj tjedan sve vrtilo oko zuba, e pa nije. Priča naglas se smije. Kreativnost nam je jača strana, bilo u crtanju, bilo u čitanju ili otkrivanju tetinih mana. Za kraj su letjele konfete i nisu baš bile zadovoljne sve tete, ali to sad bitno nije, ova skupina voli da se smije. Za kraj tjedna od nas dosta, čeka nas fašnički vikend i puno posla.