Početna / Dobro se dobrim vraća

Dobro se dobrim vraća

24.9.2021.

Dobro se dobrim vraća

Uz iskrice se vežu pojmovi poput vatre i topline, zagrijanosti… A ima li boljeg nego zagrijati nečije srce? S početkom pedagoške godine započeli smo humanitarni projekt u suradnji sa Šintericama dobrog srca. Do kraja studenog marljivo ćemo skupljati stare boce, prodavati ih, a od sakupljenih novčića kupiti hranu za napuštene mace i još pokoju životinju. Ovaj četvrtak smo u trgovinu odnijeli prvih stotinu boca. Marljivo smo brojali boce zajedno s ljubaznom prodavačicom, a nakon toga još marljivije brojali svojih prvih 51,50 kuna koje smo odmah ubacili u žutu kasicu. Jedva čekamo napuniti je do vrha!

A dok smo se mi bavili brojanjem, dogodilo nam se nešto što nam je dalo poticaj da i dalje nastavimo činiti dobra djela: slučajni prolaznici odlučili su nas nagraditi za uzorno ponašanje pa su nas počastili slatkišima i grickačima koje smo jedva čekali slistiti u parkiću nakon dobre jurnjave i igre u labirintu! Ovim putem zahvaljujemo gospođi Branki Gašpar i gospodinu Valentu Vrhovskom koji su nam malim znacima pažnje poslali poruku kako se dobro uvijek dobrim vraća. Želimo im da i njih život časti samo nečim slatkim. 🙂