Početna / Događanja puna vreća i sve oko nas je sreća

Događanja puna vreća i sve oko nas je sreća

15.10.2019.

Događanja puna vreća i sve oko nas je sreća

Mi posljednjih dana u objavama ažurni nismo bili, nije da smo to zaboravili. Jako smo vrijedni bili pa smo se s drugima stvarima bavili. Idemo onda otpočetka i od prvog retka. Rođendane slavimo sto na sat, tu je svatko svakom brat. Nama je najvažnije veselje i da se slavljeniku ispune želje. U međuvremenu i kozice su u vrtić stigle, pa su nas lijepo sve iznenadile i svima dane zasladile. Dani kruha su na redu bili, e tu smo se bome svi zabavili, nešto naučili i s tetom Vesnom bez muke kruh proučili. Kući smo svoj primjerak odnijeli i u kuću veselje donijeli. Naše mame kod kuće su vrijedne bile pa su svojim košarama crkvu uredile. A mi smo bili kao najljepša slika i svima ponos i dika. Naša kupaonica novo ruho ima i to nam je na ponos svima. Svi smo vrijedno radili i nismo se svađali. Svima želimo reći hvala što su nam pomogli i što smo za sve dosta snage smogli. Posebno hvala našem načelniku kojem ništa problem nije i koji se uvijek s nama smije. Još koju aktivnost stavimo da se zajedno zabavimo. A vi pogledajte kako smo vrijedni bili i s čim smo se sve bavili.