Početna / Druženje i igra Mišića i Pčelica – prvi integrirani dan

Druženje i igra Mišića i Pčelica – prvi integrirani dan

28.1.2020.

Druženje i igra Mišića i Pčelica – prvi integrirani dan

Danas smo u vrtiću radili nešto drugačije.  Iako se djeca jasličke i vrtićke dobi povremeno druže, danas smo osim druženja i igre organizirali i zajedničke aktivnosti u obje skupine, a djeca su samostalno odlučila u kojoj skupini žele boraviti. Tako su djeca koja su boravila u skupini Pčelice izrađivala kolačiće i hranilice za ptice, a djeca koja su boravila u skupini Mišići slušala su priču Sjeverni medo i plivanje u moru, slikala na prozirnoj foliji polarne životinje te kasnije slikala ledom. U obje skupine nakon planiranih aktivnosti djeca su dio vremena provela i u slobodnoj igri. A kako nam je bilo igrati se s našim mlađim i starijim prijateljima pogledajte u priloženim fotografijama.