Početna / Druženje, igra, zabava i učenje

Druženje, igra, zabava i učenje

3.10.2023.

Druženje, igra, zabava i učenje

U proteklih nekoliko tjedana tijekom adaptacije u našoj skupini „Lavići“ potekla je tek pokoja suza. Djeca su hrabro zakoračila u novu pedagošku godinu. Kroz igru i njima zanimljive aktivnosti trudile smo se olakšati im i uljepšati svakodnevni boravak u vrtiću. Željele smo postići da djeca steknu osjećaj pripadnosti skupini i da razviju dobru suradnju sa svojim vršnjacima i odgojiteljima. Primijetile smo da djeca vole slušati priče te da pozitivno reagiraju na iste stoga smo se odlučile za projekt „Učenje kroz priču“. U projekt smo uključile i roditelje naših „Lavića“ koji su se s veseljem odazvali. Za početak smo ostvarile suradnju s mamom Kristinom B. i mamom Matejom H. te s veseljem očekujemo i druge hrabre roditelje.