Početna / Dugoočekivani izlet Leptirića

Dugoočekivani izlet Leptirića

6.11.2023.

Dugoočekivani izlet Leptirića

Nakon mnogih aktivnosti došao je na red i dugoočekivani izlet u Koprivnicu. Izlet je započeo vožnjom do grada Koprivnice. Djeca su s uzbuđenjem očekivala aktivnosti toga dana. Šetnjom kroz park prošaran jesenskim lišćem, došli smo do pošte. Posjetom pošti željeli smo da djeca upoznaju djelatnosti pošte i samo zanimanje poštar. Nakon što samo poslali pismo zahvale Općini Koprivnički Bregi uputili smo se u obilazak prostorija gdje se sortiraju pisma i pošiljke. Djeci se najviše dojmio auto za raznošenje pošte zvan „Patak“. Po završetku posjeta s velikim smo se veseljem uputili u kino Velebit na projekciju filma “Nestašna zubić Vila”. Osim same projekcije djecu su kao i uvijek razveselile grickalice i sokići koje smo konzumirali. Kako nam je bilo pogledajte u galeriji.