Početna / Edukacija Hitna stanja djece u predškolskoj i školskoj dobi

Edukacija Hitna stanja djece u predškolskoj i školskoj dobi

15.10.2019.

Edukacija Hitna stanja djece u predškolskoj i školskoj dobi

Dana 7. listopada 2019. u Društvenom domu u Koprivničkim Bregima održana je Edukacija o hitnim dječjim stanjima s vježbom oživljavanja za sve djelatnice Dječjeg vrtića Vrapčić. Bacc.med.techn. Marko Ćulumović, jedan od nacionalnih instruktora za tečaj Osnovnih mjera održavanja života odraslih uz upotrebu AVD-a pri Zavodu za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije, povodom Tjedna cjeloživotnog učenja za sve djelatnice Dječjeg vrtića pripremio je edukaciju na temu Hitna stanja djece u predškolskoj i školskoj dobi. Na kvalitetan i opsežan način djelatnici su upoznati s hitnim stanjima djece te postupcima prilikom istih temeljem primjera iz prakse i praktičnim dijelom na lutkama (oživljavanje djece i odraslih).