Početna / Ekskluzivno! Šefica Đelekovca u vrtiću

Ekskluzivno! Šefica Đelekovca u vrtiću

8.9.2021.

Ekskluzivno! Šefica Đelekovca u vrtiću

Jeste li znali da je načelnica zapravo –  šefica? I to ne bilo čega, nego cijelog sela? Bili smo jako uzbuđeni kad je načelnica Lara Samoščanec najavila svoj posjet našoj skupini. Željela je posjetiti svoje stare prijatelje i upoznati nove Iskrice. Imamo ih čak šest: dvije djevojčice i četiri dječaka koji su se jako dobro snašli u vrtiću.  Načelnici smo pripremili malo iznenađenje – portret koji će, nadamo se, krasiti njen ured. A i načelnica se potrudila iznenaditi nas, i to ni manje ni više nego slatkišima koje najviše volimo. U igri, darivanju i ugodnim razgovorima vrijeme je brzo prošlo i teško je reći kome je bilo teže otići: načelnici natrag na posao ili djeci na popodnevni odmor. Veselimo se ponovnom susretu, a dotad razrađujemo plan: tko bi od nas mogao biti sljedeći šef ili šefica Đelekovca?