Početna / Everest, mali Yeti – nezaboravna avantura na Dalekom istoku

Everest, mali Yeti – nezaboravna avantura na Dalekom istoku

5.11.2019.

Everest, mali Yeti – nezaboravna avantura na Dalekom istoku

Zajedno s prijateljima iz Dječjeg vrtića „Iskrica“ iz Đelekovca 31. listopada otišli smo u grad Koprivnicu i tamo prošetali Gradskom tržnicom, igrali se na dječjem igralištu u  parku, a poslije toga otišli u kino pogledati animirani film. Kako je baš bilo vrijeme priprema za Sve svete, tržnica je bila prepuna cvijeća, krizantema, ali i puno jesenskog povrća i nešto voća. Ovim putem djeca su se mogla na jednom mjestu podsjetiti koje sve povrće dozrijeva u jesen i potvrditi svoje spoznaje. Veliko veselje predstavljala im je zajednička igra u parku, a najveći izazov za mnoge bio je posjet kinu i gledanje animiranog filma „ Everest, mali Yeti“.  Glavni junak je mitsko biće, Yeti, koje će pokušati naći put kući uz pomoć ljudskih prijatelja. Avantura započinje u dalekom gradu Šangaju, a nastavlja se na planinama snijegom prekrivene Himalaje.