Početna / Gost u skupini Bubamare

Gost u skupini Bubamare

31.1.2024.

Gost u skupini Bubamare

Roditelje rado pozivamo na suradnju i boravak u grupi. Zato nam je uvijek drago kada se netko odazove. U petak, 26. siječnja ove godine imali smo priliku uživati u društvu majke Mateje Biškup koja nam je prezentirala svoje zanimanje građevinskog projektanta. Kroz razgovor i demonstraciju radnih pomagala koje koristi na gradilištu upoznala nas s ovim vrlo zanimljivim zanimanjem.  Dječaci su vrlo rado prihvatili izazov i krenuli u izgradnju svojih kućica od kockica, dok su se djevojčice više zabavljale s ukrašavanjem kućica u likovnom centru. Veliko oduševljenje djeci je bilo nošenje pravih kaciga te gradnja kućice s njima. Osjećali su se kao pravi građevinari.  Ova aktivnost potaknula je djecu da se i narednih dana igramo igre „ Na gradilištu“. Kroz igru smo razvijali socijalne vještine, suradništvo, rješavanje problema, kreativnost i domišljatost