Početna / Iskrice u Međimurju

Iskrice u Međimurju

10.7.2021.

Iskrice u Međimurju

Postoji li bolji način za obilježavanje kraja pedagoške godine od izleta? Mi mislimo da ne postoji i zato smo se u četvrtak, 24. lipnja, uputili u Međimurje, točnije – na izletište Međimurski dvori. Ugodna i zabavna vožnja autobusom koja je uvijek posebni doživljaj bila je tek uvertira za ono što nas je čekalo na Dvorima. Dječje igralište s omiljenim trampolinom, radionica „Mali botaničar“ na kojoj smo sadili svoje biljke, kućice bogate starim predmetima koji bude maštu, ukusna domaća hrana, pjesma i ples… Znate kako to ide – u dobroj zabavi vrijeme vrlo brzo proleti i uskoro je bilo vrijeme za povratak kući! Nismo bili tužni jer to je značilo da se zabava seli u autobus. I na vas smo mislili pa smo vam donijeli nekoliko fotografija kako biste i vi osjetili dašak atmosfere. Uživajte, a mi se bacamo na planiranje sljedećeg izleta…