Početna / Iskrice u znaku Olimpijade

Iskrice u znaku Olimpijade

10.9.2019.

Iskrice u znaku Olimpijade

Dolaskom u bijelim majicama, razmjenom iskustava i saznanja o sportovima, zastavom prijateljstva Dječji vrtić „Iskrica“ obilježio je Hrvatski olimpijski dan. Ono što je ostavilo najveći dojam na djecu je posjet tate K.S. te posjet prostoru i nogometnom igralištu lokalnog nogometnog kluba „Osvit“. Nakon kratkog razgledavanja prostorija, pehara i značajnijih fotografija, tata je pripremio niz igara s loptom, poligon s preprekama, a za završnicu djeca su odigrala i nogometnu utakmicu izmjenjujući vlastita znanja i sposobnosti ovog značajnog sporta. Spomenute aktivnosti vjerujemo da su djeci ukazale na važnost bavljenja sportskom aktivnošću kao i vrijednost koju sport  donosi za zdravlje i odnose među ljudima.