Početna / Izlet i kestenijada u Potočiću

Izlet i kestenijada u Potočiću

27.10.2023.

Izlet i kestenijada u Potočiću

Želeći upoznati djecu sa zadaćama i obavezama jednog lovca i pružiti im dan u prirodi, pun igre, zabave i smijeha posjetili smo lovački dom  u Koprivničkim Bregima i ostvarili suradnju s Lovačkim društvom ˝Zec˝.  Nakon edukativnog obilaska prostorija lovačkog doma u društvu lovca Bože K.  djeca su uživala u igrama ledene babe, natezanja užeta, skrivača i drugih zabavnih igara. Zahvaljujemo se članovima Lovačkog društva ˝Zec˝ na suradnji.

U popodnevnim satima smo nastavili druženje sa skupinom  “ Lavići” i našim roditeljima na zajedničkoj kestenijadi,  u parku ispred Društvenog doma. Udruživši snage roditelja, odgojitelja i djece, proveli smo ugodno popodne uz kestene, klipiće, sokove, grickalice i puno zabavne igre. Našem druženju se pridružila i ravnateljica Sanela Brgles na čemu se zahvaljujemo. Također se zahvaljujemo našim roditeljima na odvojenom vremenu, pomoći i druženju.