Početna / Izlet u Legrad

Izlet u Legrad

3.5.2022.

Izlet u Legrad

Prošlog tjedna, u organizaciji Dječjeg vrtića Dabrić te u društvu polaznika nižih razreda osnovnih škola  Legrada i Đelekovca djeca iz  dječjeg vrtića Iskrica prisustvovali su  lutkarskom mjuziklu “Slon bon ton“ u izvedbi Studija Suncokret.

Sama avantura započela je već vožnjom u autobusu što je u samom početku za neke bila velika nepoznanica i novost pa se uvelike uz uzbuđenje osjećala i lagana doza straha i nesigurnosti.

Predstava slona, žirafe, mede, gice i majmuna potakla je djecu na uživljavanje i  praćenje ritma te poučavanje osnovama pristojnog ponašanja što se kasnije moglo čuti i u dječjim neformalnim razgovorima:

Teo prilikom užine: “Si čul kak je bilo na predstavi? Ak ti teta veli hvala, odgovori joj molim!“

A onaj strah od vožnje autobusom… Ma vrlo brzo smo na njega zaboravili, a neki su čak i bili toliko oduševljeni da su odmah pošli u kupnju igračke autobusa.