Početna / Kad se male ruke slože

Kad se male ruke slože

14.12.2023.

Kad se male ruke slože

Zajedničkim snagama smo razveselili  mnoge mališane i mještane  Općine Koprivnički Bregi. Na dan Svetog Nikole u Društvenom domu u Koprivničkim Bregima organizirana je priredba i podjela darova za djecu do četvrtog razreda.

Snage za priredbu  su udružili učenici recitatorske grupe drugog razreda Osnovne škole Koprivnički Bregi i skupina“ Leptirić“i koji su  svojom pjesmom, plesom i recitacijama razveselile djecu i roditelje.

Također smo zajedno s djelatnicama Općine Koprivnički Bregi okitili  bor ispred zgrade općine te  na taj način željeli kod djece potaknuti suradnju i zajedništvo.  U istom nam je pomogla i ravnateljica dječjeg vrtića Vrapčić  Sanela Brgles. Nakon odlično obavljenog posla, djelatnici Općine počastili su nas sokovima, grickalicama i slatkišima. Zahvaljujemo se svima na suradnji, a posebno Općini Koprivnički Bregi.