Početna / Kako odabrati što nam je draže kad naše ruke uvijek nešto traže!

Kako odabrati što nam je draže kad naše ruke uvijek nešto traže!

26.2.2019.

Kako odabrati što nam je draže kad naše ruke uvijek nešto traže!
Aktivnosti u jaslicama uvelike se razlikuju od onih u starijim skupinama. Svaki tjedan nama je novi izazov jer naš napredak u danima se mjeri. Kako bi nam osigurale poticajnu sredinu, naše nas odgojiteljice svakodnevno promatraju i pokušavaju probuditi u nama želju za istraživanjem, a mi na temelju takvih aktivnosti najradije gradimo svoja znanja. Bazen sa sapunicom nekima je poslužio za kupanje, a pogledom kroz prozor željno očekujemo proljeće. Tempera nam je omiljeno likovno sredstvo izražavanja, a tek škarice… hm???? Treba možda nekome frizura? U jutarnjem krugu pjevati i brojiti znamo. Foliju smo obojili, ali ni stol nije ostao bez boje, što posebno raduje našu tetu Marinu. Kosina je za nas mala stvar jer mi smo i to svladali! Naučiti šivati rado bi htjeli, samo kad bi iglu primiti smjeli!
Eto, zar nismo bili dovoljno marljivi?