Početna / Kestenijada Bubamara i Leptirića

Kestenijada Bubamara i Leptirića

17.10.2023.

Kestenijada Bubamara i Leptirića

U jesensko doba tradicionalno svake godine obilježavamo kestenijadu.  Ove godine odučili smo se da to bude u četvrtak, 12. listopada. Prekrasno jesensko vrijeme išlo nam je na ruku. Kestenijada je održana na dvorištu Dječjeg vrtića „ Ivančica“.

Ovakvim načinom druženja omogućeno je djeci učenje o jeseni i jesenskom plodu koji je u to godišnje doba vrlo atraktivan i to na praktičan i neposredan način. Osigurana je radost otkrivanja, učenja kroz igru, zajedničko druženje svih polaznika i bolje upoznavanje s roditeljima.

Kestenijada je protekla u ugodnoj atmosferi, a opojni mirisi širili su se okolicom vrtića.

Ovim putem zahvaljujemo svima koji su nam omogućili ovakav način prekrasnog druženja te su na bilo koji način sudjelovali u realizaciji ovogodišnje kestenijade.