Početna / Kino, pošta, Podravka i prijatelji iz Ždale

Kino, pošta, Podravka i prijatelji iz Ždale

8.11.2019.

Kino, pošta, Podravka i prijatelji iz Ždale

E ovog smo tjedna stvarno u velikim projektima bili i prvi puta smo se malo dalje od vrtića otisnuli. Kino smo s veseljem dočekali i pred vrtićem prijatelje iz Ždale pričekali. Autobus pun je djece bio i do Koprivnice s nama dojurio. Prvo smo na trgu jutarnju tjelovježbu riješili, a zatim se u kinu Yetiju smiješili. Nakon toga velika Podravka vrata nam otvara i teta Ana nam pokazuje što se tamo stvara. Sada znamo gdje se Lino rodio i s kim se najradije provodio. Za kraj teta Ana nam je poklone pripremila, ona se za nas bome dobro spremila. Onda, vozaču, pravac Gola, Ždala, već bi naša glavica spavala. I za kraj tjedna idemo vidjeti što nam poštarica Vesna sprema i gdje to ona pisma otprema? Štambilj i markica i pisma puna vreća, stvarno nije poštaru neka sreća dok ta pisma nosi, a ni kruha ne prosi. Mi i dalje vrijedno idemo u sljedeći tjedan jer iza ugla već nas čeka iznenađenja puna vreća!