Početna / Lavići i Leptirići – prijatelji policije

Lavići i Leptirići – prijatelji policije

3.11.2023.

Lavići i Leptirići – prijatelji policije

Želeći djeci skrenuti pažnju na važnost prometnih pravila te usvajanje sigurnog kretanja u prometu, ostvarili smo suradnju s policijskom službenicom PU Koprivničko-križevačke županije Aleksandrom K.

Lavići i Leptirići su zajedno prošli kroz pravila kretanja po nogostupu, svjetla na semaforu te te važnosti korištenja autosjedalice u čemu su djeca aktivno sudjelovala. Nakon kratkog uvoda o već spomenutim pravilima, starija skupina „Leptirići“ se zajedno sa policijskom službenicom Aleksandrom K., uputila na obližnji pješački prijelaz koji su djeca nekoliko puta prošla na pravila način. Cilj ovog posjeta je bio da djeci ukažemo na suradnički i prijateljski odnos s policijom te da uvijek možemo od njih tražiti pomoć, ali i na samo zanimanje policajac.

Na kraju se zahvaljujemo na posjeti i uspješnoj suradnji.