Početna / Lavići na izletu u Koprivnici

Lavići na izletu u Koprivnici

7.11.2023.

Lavići na izletu u Koprivnici

U utrci s kišnim jesenskim vremenom Lavići su odlučili lijepo i sunčano vrijeme iskoristiti za odlazak autobusom do Koprivnice. U sklopu projekta „Učenje kroz priču“ odlučili smo posjetiti  „Knjižnicu i čitaonicu Fran Galović“, a na putu do knjižnice prošetati gradskim parkom okupanim raznobojnim šarenim lišćem, gdje su djeca uočavala jesenske boje i promjene u prirodi u jesen. U knjižnici su se djeca upoznala s njenim prostorijama i sadržajem, a ljubazna djelatnica knjižnice našim je Lavićima pročitala priču i s njima razgovarala o važnosti čitanja knjiga i čuvanju istih. Djeca su imala priliku s polica knjižnice odabrati slikovnice po želji, prelistati ih, pregledati te se poigrati raznim igračkama. Nakon knjižnice krenuli smo u igraonicu „Veseli napuhanci“ gdje su nas uz napuhanac  dočekale mnoge druge igračke i rekviziti, vesela glazba, grickalice i sokovi. Veselju nije bilo kraja jer njima je vožnja autobusom na povratku u vrtić još jedna velika avantura.