Početna / Leptirići dijele ljubav i prijateljstvo

Leptirići dijele ljubav i prijateljstvo

19.2.2024.

Leptirići dijele ljubav i prijateljstvo

Prijateljskim odnosima Leptirići uče kako biti pravi prijatelj, razvijaju samopoštovanje, brigu o drugima, dobrotu, usvajaju pravila i dogovora, uče dijeliti kroz aktivnosti… Govorno izražavanje razvijalo se kroz aktivnosti cijeli tjedan. Leptirići su pričali što za njih znači ljubav i pravo prijateljstvo te se pokazalo vrlo zanimljivo. Glazbeno su se izražavali pjesmom, plesom u paru, plesom srca, a posebno ih je veselilo izvlačenje tombole s imenima i međusobno darivanje malim slatkim paketićima u suradnji i dogovoru s roditeljima. Svako je dijete likovno se izrazilo oslikavanjem srca koje je poklonilo svojem prijatelju ili prijateljici kao prigodan poklon za Valentinovo. Poruka Leptirića je: “Daruj ljubav”.